17 listopada 2022

Profim – szeroka oferta mebli biurowych

W czasie projektowania foteli CLEO pod uwagę brano przede wszystkim zasady ergonomii. Gwarantują one stabilną i bezpieczną pozycję kręgosłupa nawet przy wielogodzinnej pracy, zapewniając w taki sposób wysoki poziom komfortu. Są przy okazji dostępne w wielu różnych wariantach, dzięki czemu każdy użytkownik może wybrać wśród nich coś dla siebie odpowiedniego. Fotel dostępny jest zarówno w formie krzesła konferencyjnego na nóżkach jak i w wersji obrotowej, z wysokim lub niskim oparciem. W przypadku foteli z wysokim oparciem otrzymujemy również specjalny, regulowany zagłówek. Klient ma również do wyboru szeroką gamę wariantów kolorystycznych oraz rodzajów tapicerek.

Fotele z serii FORMAT zostały stworzone z myślą o osobach pracujących w biurze którym zależy na jak najwyższym poziomie wygody. Posiada ponadto bardzo oryginalne wykończenia, dzięki czemu odznacza się wyjątkowym charakterem. Jest on wręcz stworzony dla osób które nade wszystko cenią sobie zarówno elegancję, jak i komfort. Ergonomiczne siedzisko i oparcie wzbogacone o mechanizm Synchro. Możliwość uzyskania w pełni bezpiecznej i wygodnej pozycji została również uzyskana przez funkcję regulacji podparcia lędźwi. Wszystko to sprawia, że fotel ten jest naprawdę wyjątkowy; posiada mnóstwo nowatorskich rozwiązań, dzięki którym korzystanie z niego będzie w stu procentach zadowalające nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.

Seria LINUS to propozycja skierowana do osób ceniących sobie oryginalne, niebanalne rozwiązania. Fotel ten odznacza się przede wszystkim bardzo wyjątkowym, wzorowanym nieco kształtem ludzkiego ciała wyglądem. Posiada również szereg elementów wykończenia oraz akcentów podkreślających poszczególne jego elementy; w jego projekcie wykorzystano szereg odmiennych elementów konstrukcji i materiałów. Specjalnie do tego modelu zostały zaprojektowane wyjątkowe podłokietniki, które jeszcze bardziej podkreślają jego szczególny charakter. Śmiało możemy powiedzieć, że jest to jeden z najbardziej wyjątkowych foteli biurowych z jakimi tylko można spotkać się na rynku w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *